Dnia 23.09.2010 roku w Sali Obrad Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku odbyło się seminarium „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie”
Dnia 23.09.2010 roku w Sali Obrad Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku odbyło się seminarium „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie” zorganizowane pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy przez Gdański Oddział Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. W seminarium wzięło udział 80 członków stowarzyszenia. Seminarium rozpoczęła Pani Zofia Formella Prezes O/ Gdańsk, która powitała uczestników szkolenia. …