WEKTORY BHP INTERSAFE&DNV FORUM PRAKTYKÓWWEKTORY BHP

W dniu 12 stycznia 2023 r. w siedzibie DNV w Gdyni odbyło się wydarzenie na temat budowania bezpieczeństwa pracy zrealizowane we współpracy DNV i Lyreco, pod patronatem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Gdańsku.

Wydarzenie, które odbyło się jednocześnie w dwóch przestrzeniach: w Sali Konferencyjnej DNV oraz w formie transmisji online, spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Zrealizowano prelekcje dotyczące następujących zagadnień: „Sygnaliści – System zarządzania zgłaszaniem
nieprawidłowości wg ISO 37002:2021”, „Pigułka dobrostanu/Wellbeing w pigułce”, „Tworzenie i koordynacja przez CIOP-PIB struktur sieciowych w celu współpracy z otoczeniem gospodarczym” oraz „CASE STUDY. Intersafe a Lyreco Company jako integrator” poruszający istotny temat ochrony wzroku na stanowiskach pracy zagrożonych mechanicznymi uszkodzeniami wzroku cząstkami stałymi. Ponadto, uczestnicy spotkania mieli możliwość zbadania wzroku przy stanowisku optometrysty dostępnym przez cały czas trwania wydarzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *