Najaktywniejszy Pracownik Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

17 listopada 2017 r. Najaktywniejszy Pracownik Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

W dniu 17 listopada 2017 roku w Wielkiej Sali Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców konkursów organizowanych w 2017 roku przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku: etapu regionalnego XXIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, konkursu „Buduj bezpiecznie”, konkursu na, „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” oraz VIII edycji Konkursu na , „Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”.

[su_spacer size=”10″]

W uroczystości uczestniczyli m.in.: przedstawiciele władz organizacji pracodawców i związków zawodowych, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP , organów nadzoru nad warunkami pracy oraz władze Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku. Gospodarz uroczystości – Agnieszka Kraszewska – Godziątkowska Okręgowy Inspektor Pracy, gratulując laureatom podziękowała za ich zaangażowanie w dążenie do tworzenia takiej organizacji pracy, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników.

[su_spacer size=”10″]

Marek Nościusz Prezes Oddziału Gdańsk OSPSBHP podziękował Państwowej Inspekcji Pracy za docenienie pracowników służby bhp za działalność na rzecz bezpieczeństwa pracy w zakładzie pracy.

[su_spacer size=”10″]

W swoim wystąpieniu podkreślił, że właśnie pracownik służby bhp będący doradcą pracodawcy w tworzeniu bezpiecznych warunków pracy przyczynił się do wyróżnienia zakładów pracy w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

[su_spacer size=”10″]

Marek Nościusz kończąc swoje wystąpienie pogratulował wyróżnionym pracownikom służby bhp.

[su_spacer size=”10″]

Wyniki konkursu „Najaktywniejszy pracownik Służby BHP”

[su_spacer size=”10″]

Jarosław Lenkiewicz – PLASMET Czechowicz sp.j. w miejscowości Widzino
Joanna Formella – Auchan Sp. z o.o. Centrum Handlowe w Rumi,
Łukasz Król – Stocznia Remontowa Nauta S.A. w Gdyni,
Zbigniew Grygiel – Assel Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim,
Anna Wolska – Jeronimo Martins Polska S.A. w Gdańsku.

[su_spacer size=”10″]