Akademia Bezpieczeństwa

Szanowni Państwo przedstawiciele Oddziału OSPSBHP w  Gdańsku wzięli niedawno udział w wydarzeniu:

Akademia Bezpieczeństwa MILWAUKEE i DNV

Jest to forum wymiany doświadczeń praktyków w zakresie budowania bezpieczeństwa pracy w firmie, które jako Oddział Stowarzyszenia będziemy wspierali w celu popularyzacji i kształtowania kultury bezpieczeństwa pracy.

Inspiracją do powstania Akademii była pasja i zamiłowanie do bezpieczeństwa zespołów MILWAUKEE i DNV. Szeroko pojęte bezpieczeństwo jest wpisane w DNA zarówno marki MILWAUKEE, jak i DNV. Akademia będzie miała formę regularnych spotkań warsztatowych, które dedykowane są dla pracowników działów BHP, działów zakupów, pracodawców, a także pełnomocników zintegrowanych systemów zarządzania. W trakcie cyklu spotkań będziemy mogli przyjrzeć się problematyce doboru środków ochrony indywidulanej, nie tylko z punktu widzenia obowiązujących wymagań technicznych i prawnych, oceny ryzyka, ale również ergonomii i optymalizowania produktywności. Skorzystamy z doświadczenia audytorów wiodących systemów zarządzania bezpieczeństwem, a także specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. 

Dzięki warsztatom uczestnicy:

  • Dowiedzą się jakimi kryteriami kierować się, aby dokonywać optymalnego doboru śoi? 
  • Jakie są obowiązujące wymagania techniczne i prawne, a także planowane zmiany?
  • Jak unikać błędów?
  • Jak efektywnie zarządzać sferą środków ochrony indywidualnej?
  • Będą mieli możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń i budowania relacji z innymi specjalistami w branży.

Wierzymy, że zainicjowane regularne spotkania w ramach Akademii MILWAUKEE i DNV staną się platformą do wymiany doświadczeń praktyków oraz będą miały realny wpływ na budowanie bezpieczeństwa.

I cykl akademii dotyczył „Bezpieczeństwo na wyciągnięcie dłoni -jak skutecznie zapobiegać urazom rąk”  – więcej

https://we.tl/t-ZlV9TRZK1T

 

O planowanych Akademiach będziemy informować na bieżąco – jednak liczba uczestników z uwagi na pandemię koronawirusa jest znacznie ograniczona.

Zarząd Oddziału OSPSBHP w Gdańsku.