wydarzenia

ZDROWIE – CZŁOWIEK- PROFILAKTYKA” 18.06.2019 r. Urząd Marszałkowski

W dniu 18.06.2019 r. w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku odbyła się
konferencja w ramach ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego “ZDROWIE – CZŁOWIEK- PROFILAKTYKA”
pt. Profilaktyka chorób zakaźnych – proste kroki do sukcesu przedsiębiorstwa i zbudowania zdrowego
miejsca pracy” .
Organizatorem konferencji był Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Fundacja “Aby
Żyć”. Patronat nad konferencją został powierzony m.in. naszej organizacji – OSPSBHP O/Gdańsk co
przyjęliśmy jako szczególne wyróżnienie.
Czytaj dalej

Dzień dobry,
Mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt.:

“Profilaktyka chorób zakaźnych – proste kroki do sukcesu przedsiębiorstwa i zbudowania zdrowego miejsca pracy”.  

Konferencja organizowana jest w ramach ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego “Zdrowie-Człowiek-Profilaktyka” przez Fundację “Aby żyć” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.
Nasza organizacja znalazła się w gronie podmiotów, które mają zaszczyt patronować temu wydarzeniu.

Konferencja odbędzie się w dniu 18 czerwca br. (wtorek) o godz. 10.30 w sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku.

Planowany czas trwania – 2,5 godz.

Czytaj dalej

Seminarium “Wypadki przy pracy – krok po kroku.

Środki ochrony indywidualnej i ich wpływ na bezpieczeństwo”

31 maja – 01 czerwca 2019 r. Hotel “Wichrowe Wzgórze” Chmielno

Seminarium zorganizowane przez zarząd ospsbhp oddział gdańsk

Temat wiodący Seminarium dotyczący badania wypadków przy pracy spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony Członków Oddziału Gdańskiego naszej organizacji. W sali konferencyjnej Hotelu “Wichrowe Wzgórze” w Chmielnie zgromadziło się około 50 osób. Seminarium otworzył Prezes Oddziału Pan Marek Nościusz, witając przybyłych uczestników i dziękując wykładowcom i prelegentom za przyjęcie zaproszenia do zaprezentowania swoich wykładów. Z racji przeprowadzonych w maju br. wyborów do naczelnych władz Stowarzyszenia, Prezes poinformował zebranych o nowym składzie tychże organów w kadencji 2019-2023. Ponadto, po krótce przedstawił własny program wyborczy , z jakim startował na funkcję prezesa Zarządu Głównego, zwracając szczególną uwagę na wciąż nieuregulowaną kwestię samorządu zawodowego pracowników służby BHP. Czytaj dalej

“SZKOLENIE DLA CZŁONKÓW OSPSBHP ODDZIAŁ GDAŃSK”
W dniu 28 lutego 2019 roku w Gdańsku odbyło się szkolenie z dziedziny
bezpieczeństwa i higieny pracy zorganizowane przez Zarząd Oddziału Gdańsk.
Uczestniczyło w nim 50 osób.

Szkolenie dla pracowników służby BHP odbyło się, dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Gdańska, w sali
konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gdańsku, przy ulicy Długi Targ, w sąsiedztwie Dworu Artusa.
Organizatorem i gospodarzem szkolenia było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Gdańsku. Do udziału w szkoleniu w charakterze wykładowców zaproszono przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku oraz Firmy 3M. Szkolenie zgromadziło pięćdziesięciu słuchaczy. Czytaj dalej

Dzień dobry,

W imieniu Zarządu naszej organizacji zapraszam Państwa serdecznie na bezpłatne szkolenie w ramach doskonalenia i poszerzania naszej wiedzy zawodowej w różnych dziedzinach.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 lutego 2019 r. (czwartek),

w Urzędzie Miasta Gdańska na ul. Długi Targ 39/40 (obok Dworu Artusa).

Rozpoczęcie o godz. 11.00.

 

Bardzo proszę zwrócić uwagę na inne niż zazwyczaj miejsce organizacji szkolenia.   Czytaj dalej

Walne Zebranie Członków

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP

Oddział w Gdańsku

W związku ze zmianą Statutu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, zaistniała konieczność dokonania wyborów Delegatów na Zjazd Sprawozdawczo- Wyborczy, który odbędzie się 10 maja 2019 r. w Toruniu. W tym celu Zarząd Oddziału Gdańsk zwołał Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Oddziału.

Miejscem Zebrania był Hotel “LOGOS” w Gdańsku. Zebranie odbyło się w dniu 17 stycznia 2019 r. Członkowie naszego Oddziału wykazali się odpowiedzialnością, licznie przybywając na Zebranie, aby zgodnie ze Statutem wybierać dziewięciu Delegatów.
Czytaj dalej

Kondolencje P. Adamowicz

Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział Gdańsk podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 17 stycznia 2019 r. Walnego Zebrania Oddziału w celu wyboru delegatów na Zjazd, który zaplanowany jest na dzień 10 maja 2019 r. w Toruniu.

 

Walne Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu :”LOGOS”, ul. Uphagena 28, 80-237 Gdańsk, rozpoczęcie godzina 11.00 w dniu 17 stycznia 2019 r. [czwartek].

Walne Zebranie połączone zostanie ze szkoleniem w zakresie najnowszych zmian w Kodeksie pracy wraz z interpretacją najnowszych przepisów w zakresie szkolenia okresowego pracowników adm. – biurowych w zależności od kategorii ryzyka w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Szkolenie poprowadzi przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy. Czytaj dalej